Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky z Pelotonu

12. 11. 2006

Peloton Top Ten ke 14. říjnu 2006

Ilustrační foto

Ilustrační foto

(Foto Markéta Navrátilová)

Zde jsou konečné žebříčky soutěže Peloton Top Ten 2006 se všemi bodujícími. Přidán je i cyklokrosový žebříček pro sezonu 2006/2007, pravidla jeho bodování jsou uvedena v podrubrice Top Ten/Cyklokros.

SILNICE MUŽI

Celkovým vítězem žebříčku Peloton Top Ten silnice muži se stal Stanislav Kozubek, který pečlivě sbíral body na domácí i zahraniční scéně. První desítce také jasně dominují jezdci královéhradeckého týmu.

1. Stanislav Kozubek (PSK Whirlpool) 107

2. René Andrle (PSK Whirlpool) 96

3. Petr Benčík (PSK Whirlpool) 88

4. Roman Kreuziger (Liquigas) 80

5. Jan Hruška (3 Molinos Resort) 76

Jan Faltýnek (PSK Whirlpool) 76

7. Tomáš Bucháček (PSK Whirlpool) 72

8. František Raboň (T-Mobile Team) 73

9. Milan Kadlec (ASC Dukla Praha) 62

10. Martin Hebík (AC Sparta Praha) 61

11. Radek Blahut (PSK Whirlpool) 48, 12. Jan Bárta (Elk Haus-Simplon) 47, 13. Ján Svorada (Grisoft XCR) 46, 14. Pavel Padrnos (Discovery Channel), Jan Kunta (ASC Dukla Praha) oba 45, 16. Petr Pučelík (AC Sparta Praha) 44, 17. Zdeněk Mlynář (AC Sparta Praha) 41, 18. Jiří Nesveda (AC Sparta Praha) 40, 19. Martin Mareš (Naturino–Sapore Di Mare) 38, 20. Ondřej Sosenka (Acqua Sapone), Michal Přecechtěl (Grisoft XCR) oba 34, 22. Petr Herman (APO Sport), Tomáš Míček (CK Brno) oba 29, 24. František Klouček (Author Praha), Jan Chrobák (Johnson Controls) oba 25, 26. Pavel Linet (Team Dukla Liberec), Martin Bláha (ASC Dukla Praha) oba 24, 28. Lubor Tesař (Team Wiesenhof Akud) 23, 29. Pavel Zitta (PSK Whirlpool), Petr Lazar (ASC Dukla Praha), Zbyněk Jordán (CT Budvar Tábor), Radek Bečka (PSK Whirlpool) všichni 21, 33. Michael Moureček (ACS Dukla Praha) 20, 34. Vojtěch Dlouhý (PSK Whirlpool) 17, 35. Josef Soukup (Hadimec), Adam Homolka (Team Swiag – Teka), Jan Šimek (Team Dukla Liberec), Leopold König (PSK Whirlpool) všichni 16, 39. Tomáš Hrubý (AC Sparta Praha) 14, 40. Richard Faltus (Team Sparkasse) 13, 41. Lukáš Heinrich (CK Silesia Orlová) 12, 42. Zdeněk Štybar (Fidela Cycling Team), Pavel Šubrt (ACS Dukla Praha), Lukáš Petr (TJ Favorit Brno) všichni 11, 45. Kamil Ausbuher (Ravo Racing team), Vojtěch Hačecký (ACS Dukla Praha) oba 9, 47. Petr Hudeček (CK Silesia Orlová), Václav Hlaváč (Scania Apache) oba 6, 49. Tomáš Čer (CK Silesia Orlová), Martin Pečenka (AC Sparta Praha), Jan Jobánek (Grisoft XCR), Lukáš Sáblík (KC Kooperativa SG), Michal Šupol (CK s.N.E.T. Karlovy Vary) všichni 5, 54. Lukáš Fůs (Team Endeka), Petr Lechner (Elk Haus-Simplon), Pavel Martínek (CK Dukla Liberec), Jan Fiala (AC Sparta Praha), Radek Procházka (KC Slavia Praha) všichni 4, 59. Martin Krupička (Team Dukla Liberec), Ondřej Bambula (CT Budvar Tábor), Martin Riška (PSK Whirlpool), Martin Boubal (VC Ratisbona Regensburg), Ondřej Pávek (CK S.Net Karlovy Vary), Jiří Chocholáč (CK Silesia Orlová),

Jiří Korbel (Arbo Denzel Wien), Ondřej Zelinka (Radsport Schumacher), Radomír Míček (CK Brno) všichni 3, 68. Karel Kopr (KC Slavia Praha), Václav Zvonař (Duratec Plzeň), David Pavlíček (PR Austria), Přemysl Totzauer (Team Dukla Liberec), Ondřej Lukeš (AC Sparta Praha), Milan Spěšný (Merida Biking Team), Tomáš Konečný (Team Wiesenhof Akud), David Krejčí (TJ Dukla Brno) všichni 2, 76. Jan Hochmann (ASC Dukla Praha), Jan Novák (Team Dukla Liberec), Jan Vodehnal (Team Dukla Liberec), Marek Mixa (ASC Dukla Praha), Jiří Faltys (Team Dukla Liberec), Michal Bubílek (Fuji Bike Ranch), Filip Eberl (Scania Apache), Martin Němeček (Radland Kärnten), Jiří Křivánek (AC Sparta Praha), Zdeněk Mach (CK Příbram B. E. I.), Aleš Brož (Michelin MTB Team) 1.

SILNICE ŽENY

Stará známá královna Top Tenu i české ženské cyklistiky Lada Kozlíková se předvedla ve skvělém světle na mistrovství světa vSalcburku, kde obsadila osmé místo včasovce a osmnácté místo vzávodě shromadným startem. Překvapením světového šampionátu byl zajisté i výkon Terezy Huříkové, jež obsadila včasovce dvanácté místo.

1. Lada Kozlíkova (ASC Dukla Praha) 291

2. Martina Růžičková (ASC Dukla Praha) 199

3. Jiřina Ščučková (PSK Whirlpool) 138

4. Jarmila Machačová (ASC Dukla Praha) 134

5. Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG) 104

6. Dana Fialová (ASC Dukla Praha) 73

7. Andrea Babuňková (TJ Slezan Frýdek - Místek) 72

8. Eva Hubená (Rock Machine - Cyklomax Women) 63

9. Andrea Chlumská (ASC Dukla Praha) 55

Tereza Huříková (ČS MTB) 55

11. Klára Šintáková (ASC Dukla Praha) 46, 12. Eva Kratochvílová (CK Silesia Orlová), Kamila Pavlová (CK Příbram B. E. I.) obě 43, 14. Veronika Grombířová (Favorit Brno) 42, 15. Julie Pekárková (Rock Machine - Cyklomax Women) 35, 16. Dagmar Likusová (CK Silesia Orlová) 34, 17. Štěpánka Štětinová (CK Příbram B. E. I.) 32, 18. Kateřina Špidlenová (Lucas Frames) 29, 19. Ladislava Antalová (TKX Teplice) 23, 20. Lenka Valová (ASO Dukla Brno), Simona Vévodová (Rostex Quantum), Lenka Ochmanová (Scania Apache) všechny 22, 23. Kateřina Bohatá (Scania Apache), Lucie Veselá (Favorit Brno) obě 18, 25. Alena Dymlová (Giant) 16, 26. Ilona Bublová (Rock Machine - Cyklomax) 15, 27. Veronika Konečná (Sundance TJ Opava), Jana Kyptová (Johnson Controls) obě 12, 29. Monika Mixová (CK Bítovská) 11, 30. Soňa Jurková (Bike 2000), Barbora Bohatá (Scania Apache) obě 10, 32. Lenka Opichalová (CK Silesia Orlová), Alena Konečná (Rock Machine - Cyklomax Women) obě 8, 34. Pavlína Raková (Scania Apache) 6, 35. Jana Vyčítalová (ACS Drak Vrbno), Lucie Nováková (SK Jiří Team Ostrava) obě 5, 37. Andrea Petříčková (CK Orlík Orlová), Tereza Jansová (Bicy. CZ-Opportunity), Monika Klimešová (TJ Favorit Brno) všechny 4, 40. Lucie Nováková (SK Jiří Tým Ostrava), Adéla Myšíková (Specialized 69),

Jana Jiroušková (CTC Fort SMC), Renata Zemanová (CK Inter Praha) všechny 2, 44. Lucie Tomanová (CK Silesia Orlová) 1.

MTB CROSS-COUNTRY MUŽI

Mezi bikery neproběhly od minula žádné změny, a tak se již jistým vítězem Top Tenu stal bývalý juniorský mistr světa Jaroslav Kulhavý, pro kterého byla tato sezóna nejúspěšnější od přestupu mezi dospělé. Na druhém místě skončil Filip Eberl a na třetím Tomáš Vokrouhlík.

1. Jaroslav Kulhavý (Michelin MTB Team) 168

2. Filip Eberl (Scania Apache) 125

3. Tomáš Vokrouhlík (ČS MTB) 124

4. Milan Spěšný (Merida Biking Team) 118

5. Jan Škarnitzl (Dimp-Giant Team) 105

6. Pavel Boudný (Bicy. CZ-Opportunity) 92

7. Václav Ježek (ČS MTB) 64

8. Jiří Novák (KC Kooperativa SG) 56

9. Kristián Hynek (ČS MTB) 53

10. Václav Hlaváč (Scania Apache) 47

11. Ondřej Zelený (Scania Apache) 39, 12. Radim Kořínek (Maxidek Cannondale) 26, 13. Martin Horák (Rock Machine - Cyklomax) 21, 14. Jan Fišnar (Scania Apache) 18, 15. Pavel Zerzan (ČS MTB) 16, 16. Zdeněk Štybar (Fidela Cycling Team) 12, 17. Petr Dlask (Fidea Cycling Team), Michal Plesník (North.Bikezone.cz) všichni 11, 19. Jiří Friedl (Merida Biking Team), Radek Dítě (ČS MTB) oba 10, 21. Oldřich Hakl (Merida Biking Team) 8, 22. David Šimeček (ČS MTB) 7, 23. Pavel Zerzan (ČS MTB), Tomáš Trunschka (AS Trans KL Most) oba 6, 25. Michal Vlček (KC Kooperativa SG) 5, 26. Lukáš Vlach (Merida Biking Team), Emil Jamnicz (Max Cursor) oba 4, 28. Lukáš Sáblík (KC Kooperativa SG), Matouš Ulman (Sfinx – Barták), Jan Matějů (Scania Apache), Miroslav Vacek (Scania Apache), Zdeněk Mlynář (Max Cursor) všichni 3, 33. Jaroslav Obruča (Bicy. CZ-Opportunity), Stanislav Hejduk (Top Ten Teplice), Marek Nebesář (Michelin MTB Team), Martin Němeček (Radland Kärtner), Nikola Ivanov (TJ Baník Ostrava), Karel Vidlecký (Max Cursor), Tomáš Tvrdík (Michelin MTB Team) všichni 1.

MTB CROSS-COUNTRY ŽENY

Ani mezi bikerkami se od minula nic nezměnilo, a tak stejně jako Kulhavý se i bývalá juniorská mistryně světa Tereza Huříková stala vítězkou. Na druhém místě nakonec skončila Kateřina Nash, která však sbírala body pouze na mezinárodním poli. Třetí místo patří loňské vítězce Pavle Havlíkové.

1. Tereza Huříková (ČS MTB) 221

2. Kateřina Nash (Luna Chix) 191

3. Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG) 101

4. Tereza Jansová (Bicy. CZ-Opportunity) 90

5. Martina Němcová (Pells´Hard Bikers) 82

6. Barbora Bohatá (Scania Apache) 65

7. Šárka Chmurová (Max Cursor) 54

8. Lucie Veselá (Favorit Brno) 49

9. Kateřina Bohatá (Scania Apache) 45

10. Adéla Myšíková (Specialized 69) 29

11. Iva Pechoutová (Michelin MTB Team) 26, 12. Eva Hubená (Rock Machine – Cyklomax Women) 18, 13. Alžběta Havlasová (Cyklo Klub Plastochem) 16, 14. Ilona Bublová (Rock Machine – Cyklomax) 15, 15. Pavlína Maráčková (SK Jiří Team Ostrava), Petra Bublová (Eleven X-Iont) obě 6, 17. Pavla Neradilová (CT Budvar Tábor), Lucie Nováková (SK Jiří Team Ostrava) obě 2, 19.Veronika Konečná (Sundance TJ Opava) 1.

MTB MARATON MUŽI

Maratonci mají za sebou poslední závod Českého poháru Cannondale Rallye Sudety 2006, který však celkovým hodnocením nikterak nezamíchal. Na prvním místě zůstal snáskokem téměř dvě stě bodů loňský vítěz Ivan Rybařík. Druhé místo připadlo Ondřeji Fojtíkovi a třetí nakonec shodně Zdeňku Křížovi a Marku Nebesářovi.

1. Ivan Rybařík (KHS.Cenytisku.cz) 278

2. Ondřej Fojtík (Merida Biking Team) 87

3. Zdeněk Kříž (Vig+Ravo Racing Team) 71

Marek Nebesář (Michelin MTB Team) 71

5. Václav Hlaváč (Scania Apache) 70

6. Tomáš Trunschka (AS Trans KL Most) 66

7. Oldřich Hakl (Merida Biking Team) 60

Radek Dítě (ČS MTB) 60

9. Lukáš Vlach (Merida Biking Team) 53

10. Michal Přecechtěl (Grisoft XCR) 43

11. Jan Hruška (3 Molinos Resort), Ondřej Zelený (Scania Apache) oba 40, 13. Tomáš Doležal (Apollo Doldy Náchod) 38, 14. Milan Spěšný (Merida Biking Team), Pavel Boudný (Bicy. CZ-Opportunity) oba 35, 16. Jan Matějů (Scania Apache), Karel Hartl (Kelly´s Racing Team) oba 34, 18. Jan Fišnar (Scania Apache) 31, 19. Tomáš Vokrouhlík (ČS MTB) 30, 20. Kristián Hynek (ČS MTB) 27, 21. Václav Ježek (ČS MTB) 26, 22. Michal Bubílek (Fuji Bike Ranch) 21, 23. Tomáš Tvrdík (Michelin MTB Team) 18, 24. Lukáš Vlach (Merida Biking Team) 17, 25. Jan Jobánek (Grisoft XCR) 16, 26. Petr Šimera (KHS.Cenytisku.cz) 14, 27. Jan Chrobák (Johnson Controls), Matouš Ulman (Sfinx – Barták), Miroslav Vacek (Scania Apache), Milan Špolc (Fuji Bike Ranch) všichni 12, 31. Matěj Čepička (Scania Apache) 11, 32. Lukáš Sáblík (KC Kooperativa SG), Jan Martin (MTB Klub Jilemnice) oba 10, 34. Jiří Friedl (Merida Biking Team), Tomáš Vidlák (Pells´Team), Petr Sulzbacher (KHS.Cenytisku.cz) všichni 9, 37. Jiří Chyba (Fiat Smažík), Lukáš Klouček (CT Budvar Tábor), Tomáš Tichý (Redpoint Pearl Izumi), Radovan Kyjovský (Kelly´s Bicycles) všichni 8, 41. Ján Svorada (Grisoft XCR), Michal Prokop (Redpoint Pearl Izumi) oba 7, 43. Svatopluk Janečka (DT Weiss Bike Team), Michal Přecechtěl (Grisoft XCR), Jiří Hudeček (Vig+Ravo Racing Team) všichni 6, 46. Marek Vidlák (Pells´Team) 5, 47. Tomáš Kozák (Hepos MTB), Radek Layer (Scania Apache), Milan Bachman (Kelly´s Racing Team) všichni 4, 50. Ondřej Bambula (CT Budvar Tábor), Michal Plesník (North.Bikezone.cz), Lukáš Strašil (Challanger Bike Team), Petr Cirkl (Hrinkow), Milan Fajt (CK Hakr Brno), Luboš Němec (CK MTB Vokolek) všichni 3, 56. Josef Nestler (Bike Team Skajp), Aleš Brož (Michelin MTB Team) oba 2, 58. Jakub Sedlář (Zamo Opava), Tomáš Sulzbacher (KHS.Cenytisku.cz), Tomáš Najser (Profil KTM), Otakar Kobr (Scania Apache), Jan Slavíček (Scania Apache), Michal Vlček (KC Kooperativa), Jan Sušánka (Rock Machine – Cyklomax) všichni 1.

MTB MARATON ŽENY

Ani vítězství na Sudetech nedokázalo posunout loňskou nejlepší maratonkyni Barboru Radovou na první místo žebříčku, které patří letošní dvojnásobné mistryni republiky (v maratonu i vpůlmaratonu) Evě Hubené. Třetí skončila bývalá silničářská hvězda Julie Pekárková.

1. Eva Hubená (Rock Machine – Cyklomax Women) 161

2. Barbora Radová (Profil KTM) 158

3. Julie Pekárková (Rock Machine - Cyklomax Women) 72

4. Jana Severová (Hermann Lucky Bike) 69

5. Alena Dymlová (Giant) 64

6. Petra Kottová (Rock Machine – Cyklomax) 53

Karolína Stolařová (AC Sparta Praha) 53

8. Jana Barešová (Salith – Sumtex) 44

9. Eva Hašková (Kos Plzeň) 42

10. Lucia Čuříková (Eleven X-Iont) 39

Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG) 39

12. Barbora Bohatá (Scania Apache), Pavla Nováková (Merida Biking Team) obě 37, 14.Iva Pechoutová (Michelin MTB Team) 34, 15. Ilona Bublová (Rock Machine – Cyklomax) 30, 16. Kája Polívková (Gary Fisher), Hedvika Russová (Bike Live Klub) obě 27, 18. Petra Tlamková (Loko Trutnov) 24, 19. Barbora Hanušová (Fuji – Bike Ranch) 23, 20. Ivana Vrágová (Cyklo Team Vavi) 22, 21. Lucie Veselá (Favorit Brno) 21, 22. Ivana Šitavancová (Vysot Sport Kulín) 16, 23. Veronika Fojtíková (Bike 2000) 14, 24. Lenka Suchánková (Kelly´s Racing Team) 13, 25. Jana Jetmarová (Eleven X-Iont), Hana Vacková obě 12, 27. Božena Hronová (Šu – Tri), Monika Klimešová (TJ Favorit Brno), Martina Šnajdárková (:-)) všechny 11, 30. Jana Bátíková (GS Team Jistebnice), Tereza Jansová (Bicy. CZ-Opportunity), Kateřina Bohatá (Scania Apache), Šárka Hekrlová (CKK Znojmo) všechny 10, 34. Mirka Rousová (Cyklosport Cheb), Romana Pešková (Praha), Eva Bulínová (KC Hakr Brno) všechny 9, 37. Ivana Loubková (TT Cyklorenova Cvikov), Barbora Hirmanová (Bikesport Plzeň), Martina Špačková (CKK Znojmo), Ludmila Damková (Kastar) všechny 8, 41. Magdaléna Čadová (CK Sport Beran), Lenka Kujanová (KC Kooperativa) obě 7, 43. Jana Brychtová (Starý Plzenec) 5, 44. Dáša Svěráková (Rock Machine – Cyklomax) 4, 45. Dáša Kunrádiová (SK Chodsko), Jana Kubáčová, Milena Písačková (Bike Sport Plzeň), Alžběta Havlasová (Cyklo Klub Plastochem), Irena Šípová (Aces Karlovy Vary), Veronika Vítková (Plzeň), Jana Martinková (Cyklotrening.com) všechny 3, 52. Marika Ivanová (Fryštát), Radka Churáňová obě 2, 54. Andrea Mašková (Bike Sport Plzeň), Radka Smetáková, Alena Čechová (Plzeň), Martina Lecjaková (Vodafone MTB), Soňa Beranová (Bobr) všechny 1.

MTB DH A 4X MUŽI

Kdo jiný mohl letos vyhrát mezi sjezdaři a fourcrossaři, než nejlepší fourcrossař světa, mistr světa a vítěz Světového poháru, Michal Prokop? Sdvojnásobným bodovým ziskem se stájový jezdec Autoru umístil opět první. Druhé místo obsadil Kamil Tatarkovič a třetí Michal Maroši.

1. Michal Prokop (Author) 1151

2. Kamil Tatarkovič (Kona Les Gets) 534

3. Michal Maroši (Arbö RSP) 331

4. Lukáš Tamme (Author) 137

5. Vlastimil Hynčica (Remerx Manitou) 96

6. Adam Vágner (Rock Machine - Cyklomax) 94

7. Lukáš Měchura (Rock Machine Racing) 78

8. Michal Přibyl (Haro Tioga 661 Katmar) 47

9. Jiří Plaček (Max Kursor) 46

10. Tomáš Slavík (GT Czech Team) 43

11. Jakub Hnidák (Feltracing.com) 41, 12. Pavel Čep (BRT Olomouc) 37, 13. Přemek Tejchman (Specialized 69) 35, 14. Petr Heiník (RB), Rostislav Štencel (Max Cursor) oba 33, 16. Filip Polc (Gravity Group), Radim Kvaček (GT Czech Team) oba 30, 18. Tomáš Haluza (04) 24, 19. Miroslav Jirka (Rock Machine Racing) 21, 20. Filip Matuš (VTR Twister) 20, 21. Šimon Charvát (Kona Team) 19, 22. Viktor Karlík (Cyklo Jiřička České Budějovice) 17, 23. Petr Mühlhans (ML Schoul), Jaroslav Peškar (BMX Team Šumperk) 15, 25. Patrik Kotrla (Specialized 69) 14, 26. Jan Maček (Miko Cycles) 13, 27. Jan Novák, Štěpán Žumpách (Meteoriders) oba 12, 29. 23. Hynek Hájek (Krabcycles)11, 30. Martin Józa (Krabcycles) 10, 31. Jan Finda (Rock Machine Racing) 9, 32. Ján Javorník (RB), Robert Šimeček (TJ Favorit Brno), Jakub Mašek (SCC Škoda Plzeň) všichni 8, 35. Ondřej Bárta (Cyklo Klub Havlíčkův Brod) 7, 36. Jan Kratochvíl (Norcobikes), Tomáš Vopálenský (Moopex Dolomiti DH Team) oba 6, 38. Michal Kotrla (Remerx – Manitou), Jakub Pytlík, Michal Červenka (VTR Twister Bike Team) všichni 2, 41. Rastislav Pirman (Filip Polc Racing)1.

MTB DH A 4X ŽENY

Jana Horáková opět potvrdila, že patří ke světové špičce a že doma zatím soupeřku nemá. Na druhém místě skončila Katarina Tóthová a na třetím mistryně republiky ve sjezdu Bohdana Půlpánová.

1. Jana Horáková (RB) 330

2. Katarina Tóthová (F.A.S.T. DH Team) 92

3. Bohdana Půlpánová (Scott Thule) 65

4. Renata Válková (Norcobikes) 42

5. Tereza Votavová (Coowa Bikes) 34

6. Sylvie Rejfířová (F.A.S.T. DH Team) 29

7. Nikola Dóžová (901 Bikes) 23

8. Tereza Hanousková (Jakos Bike) 6

SILNICE MASTERS

Veteránská sezona byla letos nebývale vyrovnaná, o čemž svědčí i dva závodníci se stejným bodovým ziskem na druhém, respektive čtvrtém místě. Vítěz je však naštěstí jen jeden, stal se jím opět Jiří Boštík.

1. Jiří Boštík (Cyklo Stratílek) 185

2. Ludvík Killinger (Cyklo Team Killi) 160

Vratislav Kubeš (Markus) 160

4. Jiří Kasal (KC Kooperativa Liberec) 152

Josef Burgr (Markus) 152

6. Zdeněk Karásek st. (SK Axiom Orbitt) 151

7. Tomáš Vitáček (CK Vokolek Import) 138

8. Miloslav Šustr (Ricoh Impromat Tábor) 135

9. Miroslav Vodák (Kovo Praha) 133

10. Oldřich Horák (KC Kooperativa Liberec) 122

11. Jan Šnajdr (Markus) 110, 12. Igor Kubín (Markus) 94, 13. Jaroslav Pařík (Rock Machine) 93, 14. Petr Novák (KC Nové Strašecí) 83, 15. Martin Würz (KC Kooperativa Liberec) 81, 16. Rostislav Man (SK Axiom Orbitt) 79, 17. Petr Jerman st. (Author KL Sport Teplice) 77, 18. Jakub Svoboda (KC Kooperativa Liberec) 74, 19. Petr Bauer (CK Příbram B. E. I.) 72, 20. Jiří Šťastný (Kerda AMS Liberec) 68, 21. Miroslav Endris (Argo Kolín) 65, 22. Vladislav Rychetský (SK Axiom Orbitt), Petr Zahrádka (Markus) oba 61, 24. Josef Mareček (SK Axiom Orbitt), David Kučera (KC Kooperativa Liberec), Miroslav Lalák (ČKMC Praha) všichni 60, 27. Aleš Zárybnický (KC Kooperativa Liberec) 59, 28. Pavel Krob (SK Cyklosport Kern) 58, 29. Vladimír Baťa (ELEM KCK Zlín) 56, 30. Jiří Černý (Velomat Jičín) 54, 31. Václav Bečka (TJ Lokomotiva Pardubice) 49, 32. Jiří Opavský (CK Revanche) 48, 33. Petr Drahoš (Family Team Hlinsko) 47, 34. Pavel Mařík (SKP Kladno) 45, 35. Jindřich Biskup (SK Cyklosport Kern), Petr Hovorka (Markus), Miroslav Kakač (SK Cyklosport Kern) všichni 44, 38. Lubomír Novák (Cyklo Klub Kučera Znojmo), Petr Jerman ml. (Author KL Sport Teplice) oba 43, 40. Martin Šlégl (Kerda AMS Liberec) 40, 41. Oldřich Herčík (KC Kooperativa Liberec) 39, 42. Josef Koloc (ACC Mladá Boleslav) Martin Růžička (RC Pfeil Hof) oba 38, 44. Zdeněk Joch (CK A je to Třebíč) 37, 45. Jiří Beránek (VC Lugano) 36, 46. Václav Jagoš (Markus), Ivan Pírko (SKI Žitník), Zdeněk Makoň (MCB Sokolov) všichni 35, 49. Libor Lajtkep (KC Kooperativa Liberec), Václav Bradna (KC Kooperativa Liberec), Petr Michal (Markus) všichni 33, 52. Jan Svoboda (Yogi Racing Ostrava), Miroslav Janouch (KC Kooperativa Liberec) oba 32, 54. Rudolf Houda (GEM Praha) 31, 55. René Matulík (Cyklo Stratílek) 30, 56. Petr Hennlich (EXE Jeans Spyder), František Charvát (KC Kooperativa Liberec) oba 27, 58. Robert Kleiner (Kerda AMS Liberec), Jiří Strnad (KC Kooperativa Liberec) oba 26, 60. Petr Baran (SK HZMO Ostrava) 25, 61. Jan Jonák 24, 62. Ctirad Šulc (CKKV) 23, 63. František Gyra (Moto+Kolo Bike Litvínov) 22, 64. Petr Homola (SK Šafrata Bohumín), Radoslav Krummer (TJ Slavia Karlovy Vary), Ladislav Blažek (Pivovar Vratislavice) všichni 21, 67. Jan Krška (SK Axiom Orbitt), Miroslav Vích (TJ Slavia Karlovy Vary), Ludvík Killinger ml. (Cyklo Team Killi), Michal Běhounek (Vysočina Bike Klub), Aleš Kestler (Yogi Racing Ostrava) všichni 20, 72. Gustav Konopka (EXE Jeans Spyder), Jarmila Machačová (Dukla Praha), Jaroslav Vejvoda (ČKMC Praha), Milan Mattuš (POKR Pardubice), Herbert Michl (TJ Rumburk) všichni 19, 77. Michal Rejholec (KC Kooperativa Liberec), Karel Kubeš (SKP Kladno), Vlastimil Mlynář (ACS Drak Vrbno) všichni 18, 80. Miroslav Živný, Radoslav Krummer (TJ Slavia Karlovy Vary), Petr Krupička (Velosport Valenta), Ondřej Vojtěchovský (CK Příbram B. E. I.), Jan Kopka (WIDE Bike Liberec) všichni 17, 85. Jaromír Zavadil (Cyklo Klub Kučera Znojmo) 16, 86. Otto Macháček (Fort SMC), Rudolf Havrda (KC Kooperativa Liberec), Stanislav Hájek (SK Cyklosport Kern) Pavel Kohoutek (Jiskra Nový Bydžov) všichni 15, 90. Jan Baier (TJ Bohumín – Kolík), Pavel Pařík (Rock Machine), Bohumila Lomová (CK Příbram B. E. I.), David Obšil (KC Kooperativa Liberec), Luboš Feigl (KC Kooperativa Liberec) všichni 14, 95. Pavel Svoboda (CK MTB Maraton Hlinsko), Jiří Ježek (Fiat Smažík), Jan Hájek (SK Cyklosport Kern), Miloslav Šturc (ACC Mladá Boleslav), Tomáš Budina (Bikesport.cz) všichni 13, 100. Vít Mužík (SK Cyklo Kladno), Petr Prokeš (EXE Jeans Spyder), Pavel Prchal (Agro Kolín) všichni 12, 103. Josef Beránek (TJ Dobruška), Miloš Fišera (BEN CAR), Jan Glogar (Yogi Racing Ostrava), Vladimír Beinhauer (Cyklo Klub Kučera Znojmo), Jiří Stránský (Cyklo Stratílek), Karel Prach (KC Nové Strašecí) všichni 11, 109. Josef Michl (CK Nymburk), David Jeřábek (Slavie ZČE Děčín), Vlastimil Böhm (Hanouskův cyklistický klub), Lukáš Horák, Petr Konvalina (Agro Kolín), Oldřich Míka, Tomáš Okrouhlický (Markus), Jaroslav Holík (SKC Pečky) všichni 10, 117. David Klíma (CK Vokolek Import), Miroslav Šváb (TJ Sokol Blansko), Michal Koš (Markus), Stanislav Svárovský (KC Kooperativa Liberec), Lukáš Fiala (KC Nové Strašecí) všichni 9, 122. Libor Janoušek (CK Vokolek Import), David Marek (Markus), Zdeněk Bartoš (Redpoint Pearl Izumi), Ondřej Plašil (KC Kooperativa Liberec), Josef Linek (Ben Car), Pavel Urych (Hanouskův cyklistický klub), Miroslav Bartoš (SK TJ Ostrava), Karel Sumbal (Cyklo Klub Kučera Znojmo) všichni 8, 130. Daniel Rücker (SKC DT Bycicles), Petr Čermák (TJ ZČE Plzeň), Jaroslav Bendl (Cyklo Stratílek), František Burda (Moto+Kolo Bike Litvínov), Pavel Blažek (KC Kooperativa Liberec), Miloš Mayer (SK Prima Polička), Jaroslav Kern (SK Cyklosport Kern) všichni 7, 137. Jiří Novák (KC Kooperativa Liberec), Dalibor Kvasnička (Loko Trutnov), Jana Matlášková (Cyklo Jiřička), Jan Karásek ml. (SK Axiom Orbitt), Milan Miller (KC Nové Strašecí), František Kádner (GEM Praha) všichni 6, 143. Ivan Kelnar (ČKMC Praha), Dušan Stejskal (IVT Náchod), Vlastimil Fryč (BEN CAR), Petr Novotný (Agro Kolín), Jiří Jandák (CK Cyklosport Kern Praha), Luděk Hykl (SK Cyklosport Kern Praha), Marek Chuděj, Jan Hellmich (KC Kooperativa Liberec) všichni 5, 151. Lukáš Staněk (KČC Litomyšl 1900), Petr Hájek (KC Kooperativa Liberec), Jiří Kvapil (CK Kvapil Č. Lípa), Petr Novák (Mastercam Loko Praha), Jan Kopka (Slavoj Ústí nad Labem), Petr Beránek (VC Lugano) všichni 4, 157. Augustin Hoffmann (KC Kooperativa Liberec), Miloslav Rys (Jiskra Nový Bydžov), Josef Kučera st. (SK Cyklo Chlubna), Václav Kostelecký (CKKV), Jiří Voňka (Loko Trutnov), Pavel Kalousek (KC Kooperativa Liberec), Miroslav Jírek (CK Vokolek Import), Jiří Chalupecký (KC Nové Strašecí), Josef Vavřinec (KC Kooperativa Liberec), Blažej Smíšek (KOVO Praha) všichni 3, 167. Petr Kubíček (TJ Sokol Kbely), Martin Kubů (CK Nymburk), Josef Hanousek (Author KL Sport Teplice), Tomáš Kraus (KC Nové Strašecí), Jiří Semenec (SK Cyklo Kladno), Petr Volánek (Cyklo Team Killi), Věra Ježková (TJ Slavia Karlovy Vary), Tomáš Myšák (SKC DT Bycicles), Václav Kopecký (SKP Kladno), Radek Švarc, Miroslav Šach (Anlen Cyklo Švec), Jiří Zach (SKC Pečky), Ondřej Jindříšek, Petr Horáček (Markus), Martin Šimáček (KC Nové Strašecí) všichni 2, 182. Jan Kolaja (Rock Machine),Václav Šafránek (KC Kooperativa Liberec), Jan Novotka (Chrudim), Stanislav Hrachovec (Hanouskův cyklistický klub), Jaroslav Klika (SK Cyklosport Kern), Martin Vítek (Yogi Racing Ostrava), Jiří Chaloupecký (KC Nové Strašecí), Josef Anderle (TJ Slavia Karlovy Vary), David Ševčík (TJ Sokol Blansko), Václav Zelenka (KC Nové Strašecí), Libuše Němcová (SCP Pardubice), Michal Adamec (SK OMT Pardubice), Michal Holub (TJ Dukla Brno), Alois Bulín (Cyklo Klub Kučera Znojmo), Jiří Mandaus (Cykloservex Duratec), Petr Polanský (Cyklo Pokr Pardubice), Jiří Kalousek (ČSTPS Žamberk), Michal Soukup (SKI Žitník),Miroslav Flek (KC Kooperativa Liberec), Zdeněk Kubánek (Velo Kuba) všichni 1.


CYKLOKROS

Cyklokrosová sezona je již vplném proudu, a tak nezbývá než přinést první Top Ten. Na prvním místě je zatím samozřejmě Zdeněk Mlynář, který na domácí scéně zatím nenalezl přemožitele a spřehledem zvítězil ve všech čtyřech závodech Budvar Cupu. Ktomu přidal ještě sedmé místo ze Světového poháru. Zdeněk Štybar sbíral body zatím jen vzahraničí a ani on si nevedl špatně, když vzávodech druhé kategorie vHolandsku a Belgii posbíral dvě prvenství a jedno druhé místo a na Světovém poháru skončil devátý.

1. Zdeněk Mlynář (Max Cursor) 365

2. Zdeněk Štybar (Fidea Cycling Team) 167

3. Kamil Ausbuher (Cykloklub Podbořany) 147

4. Ondřej Bambula (CT Budvar Tábor) 92

5. Jan Chrobák (Johnson Controls) 83

6. Lukáš Klouček (CT Budvar Tábor) 74

7. Ondřej Lukeš (Johnson Controls) 64

8. Václav Ježek (ČS MTB) 59

9. Radomír Šimůnek ml. (Palmans – Sapim) 57aky

10. Milan Spěšný (Merida Biking Team) 44

11. Jan Škarnitzl (DIMP – Giant) 34, 12. Emil Hekele (Zekof Team) 26, 13. Ondřej Zelený (Scania Apache) 23, 14. Petr Dlask (AVB Asbestverwijdering) 21, 15. František Klouček (Author Praha) 20, 16. David Menger (CT Budvar Tábor) 12, 17. Stanislav Bambula (CT Budvar Tábor) 9, 18. Filip Eberl (Scania Apache) 6, 19. Ondřej Zelinka (Radsport Schumacher) 5.